« Tagasi

Maavanem ja omavalitsuste liidu esimees tunnustasid maakonna silmapaitvamaid noori

Kolmapäeval toimunud traditsioonilisel kevadisel tänuüritusel tänasid Lääne maavanem ja Läänemaa omavalitsuste liidu esimees maakonna noort, kes lõppeval õppeaastal saavutasid silmapaistvaid tulemusi olümpiaadidel, mälumängudel, etlus-, omaloomingu- ja laulukonkurssidel, spordi.

Uuemõisa mõisa valgesse saali oli kutsutud ligi 150 tegusat õpilast üle Läänemaa.

 

 

 

Fotod: Arvo Tarmula.
Vaata kogu Lääne Elu fotogaleriid siit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Õpilaste tunnustusüritus 24.05.2017

 

jrk nr eesnimi perenimi kool klass aine  maakondlik koht õpetaja koht vabariiklikul võistlusel
  OLÜMPIAADID              
1 Alari  Nuut Virtsu kool 8 keemia I Siivi Jõgi  
2 Alisa Veepalu Lihula g 3 emakeel I Inna Esko  
3 Anna- Kristiina Kokvel Ridala põhikool 7 bioloogia II Sirje Korpe  
4 Anneli Riisalu Kullamaa kk 9 tehnoloogia I Veikko Hallik  
5 Annika  Lehtsalu NG G inglise keel I Devin Black  
  Annika  Lehtsalu NG 11 emakeel III Miina Leemets  
6 Ants Lobjakas  LÜG 10 vene keel I Tiiu Soostar vabariiklik 2. koht
7 Antti  Antikainen LÜG G ühiskonnaõpetus II Kalle Lõuna  
8 Arlethe Annus HPK 9 keemia I- III Ülle Rääli  
  Arlethe  Annus HPK 9 geograafia I Reet Tuisk vabariiklik 8. koht
9 Carmen Treu Kullamaa kk G ühiskonnaõpetus I Ervin Rannik vabariiklik 7. koht
10 Elina Karlson HPK 8 keemia II Ülle Rääli  
  Elina Karlson HPK 8 bioloogia III Inna Särel  
  Elina Karlson HPK 8 geograafia II Reet Tuisk  
  Elina  Karlson HPK 8 emakeel III Tiia Toomsalu  
11 Erek Arpiainen Lihula g 4 matemaatika I- III Anne Kruus  
12 Erik Mikkus Lihula g 11 emakeel II Heli Raavel  
13 Eva- Maria Kastepõld Metsküla algkool 5 matemaatika I Pille Kaisel  
14 Gertu Küttmann Lihula g 8 loodusteadused I    
15 Hanna  Malk Virtsu kool 9 emakeel II Heli Riive  
  Hanna  Malk Virtsu kool 9 matemaatika I-III Siivi Jõgi  
16 Hendrik Rand HPK 4 matemaatika I-III Piret Pärnapuu  
17 Jelizaveta Salihova HPK 8 geograafia I Reet Tuisk  
18 Johanna  Liiv LÜG 10 emakeel III Tiina Brock  
19 Joosep Plamus HPK 7 bioloogia I Inna Särel  
  Joosep Plamus HPK 7 matemaatika I Ülle Lumeste  
  Joosep Plamus HPK 7 geograafia I Reet Tuisk vabariigist II järgu diplom
20 Kaarel Koit LÜG G ühiskonnaõpetus III Kalle Lõuna  
21 Kadri Kaus Taebla g 7 emakeel II Tiina Mägi  
22 Kairit Liiv HPK 9 bioloogia I Inna Särel  
23 Kaisa- Liisa Niinemets Nõva kool 6 inimeseõpetus I Sirle Soots vabariiklik 9. koht
24 Kaisa Marie Sipelgas NG 12 emakeel II Miina Leemets  
25 Kardo Roosma Lihula g 7 loodusteadused II    
26 Karina Kaur HPK 8 emakeel I Tiia Toomsalu  
  Karina Kaur HPK 8 bioloogia II Inna Särel  
27 Karl- Armin Võsur HPK 9 bioloogia III Inna Särel  
28 Karoliina Bachaus Lihula g 6 inimeseõpetus III Tiia Lehiste  
29 Karolin Kängsepp LÜG G geograafia I Imbi Raudkivi  
30 Karolina  Lillemets Taebla g 8 bioloogia I Kaja Loorens  
31 Kaspar Karja LÜG G geograafia II Imbi Raudkivi  
32 Katrin Veek Lihula g PK ühiskonnaõpetus II Lili Ring  
33 Kelli Nurm Kullamaa kk 7 inimeseõpetus II Riina Gilden  
34 Kelly Pahk Oru kool 9 matemaatika I-III Kait Kleemann  
35 Kelly- Karen Jõeleht LÜG 11 matemaatika II Evi Riivits  
36 Kendra Kurisman Ridala põhikool 8 inimeseõpetus III Piret Silm  
37 Kertu Kiivit LÜG G inglise keel II Jaana Maripuu  
38 Ketrin  Puskar HPK 9 keemia I- III Ülle Rääli  
39 Kevin Reidar Bachaus Lihula g 8 loodusteadused III    
40 Laas- Joonas Saul HLA 3 emakeel III Leelo Paesüld  
41 Laura  Ulm Metsküla algkool 5 matemaatika III Pille Kaisel  
42 Laura   Lazarev LÜG 10 emakeel II Maret Järveots  
  Laura   Lazarev LÜG 10 matemaatika I-II Viire Hints  
43 Laura   Aruksaar Kullamaa kk 8 inimeseõpetus I Riina Gilden vabariiklik III järgu diplom
44 Lii Urb Virtsu kool 8 keemia III Siivi Jõgi  
  Lii Urb Virtsu kool 8 matemaatika I Siivi Jõgi  
45 Lilli Orav Oru kool 9 bioloogia II Kaja Loorens  
46 Lisanna  Maasikas Risti põhikool 7 emakeel I Marina Laurits  
47 Maarja Kask Kullamaa kk PK ühiskonnaõpetus I Ervin Rannik  
  Maarja Kask Kullamaa kk 8 inimeseõpetus II  Riina Gilden  
48 Margetta Pajuste HPK 5 matemaatika II Katrin Tiido  
49 Margit Paat LÜG G saksa keel I Embi Hunt  
50 Margus Morševitski Lihula g 12 emakeel III Heli Raavel  
51 Mari- Ann  Liidemaa Kullamaa kk 7 inimeseõpetus I Riina Gilden  
52 Maria Allkivi HPK 9 matemaatika I-III Kaja Engman  
53 Mariliis Remmel HPK 9 emakeel III Taimi Vilta  
54 Marja  Järv Kullamaa kk 5 inimeseõpetus II Riina Gilden  
55 Markus Lille Lihula g 5 inimeseõpetus III Eda Aavik  
56 Marlene  Schwindt HPK 8 emakeel II Mall Kahar  
  Marlene  Schwindt HPK   rahateaduste olümpiaad     vabariiklik 2. koht
57 Merilyn Juhkam Vormsi kool 6 inimeseõpetus II Malle Hokkonen  
58 Mirabelja Kuurmann Kullamaa kk 3 emakeel II Heldi Leidsalu  
59 Märten Matthias Rääli Oru kool 9 geograafia III- IV Kaja Loorens  
60 Nathali Ploomipuu Lihula g PK ühiskonnaõpetus III Lili Ring  
61 Orm Jondalar  Jürgenson LÜG 10 matemaatika I-II Viire Hints  
62 Piia Tomingas LÜG   majandus I Imbi Raudkivi  
  Piia  Tomingas LÜG 11 emakeel I Monika Undo  
  Piia  Tomingas LÜG bioloogia I Mall Vainola  
63 Pärtel Ruut HLA 6 matemaatika I-II Lii Habak  
64 Rasmus Romeo Truuver Oru kool 9 geograafia II Kaja Loorens  
65 Reena Roos  Oru kool 9 keemia I- III Heili Lukas  
  Reena  Roos  Oru kool 9 emakeel I Anita Arst  
  Reena  Roos Oru kool 9 geograafia III- IV Kaja Loorens  
66 Riin Tammet Ridala põhikool 5 inimeseõpetus I Piret Silm vabariiklik 9. koht
67 Samuel  Kastepõld Metsküla algkool 6 bioloogia II Astrid Nikkel  
  Samuel  Kastepõld Metsküla 7 (6) geograafia III Pille Kaisel  
  Samuel  Kastepõld Metsküla algkool 6 matemaatika I-II Pille Kaisel  
68 Sebastian Lehis LÜG 12 emakeel I Tiina Brock  
69 Siim Pikkaro LÜG 11 matemaatika I Evi Riivits  
70 Silver Nikkel Metsküla algkool 6 bioloogia I Astrid Nikkel  
  Silver Nikkel Metsküla 7 (6) geograafia II Pille Kaisel vabariigist II järgu diplom
  Silver Nikkel Metsküla algkool 6 matemaatika III Pille Kaisel  
71 Simo Linno Metsküla Algkool 6 (3) bioloogia III Astrid Nikkel  
  Simo Linno Metsküla algkool 4 (3) matemaatika I- III Pille Kaisel  
72 Svea Stahlman Lihula g 10 emakeel I Heli Raavel  
73 Tormi Peterson LÜG G inglise keel III Jaana Maripuu  
74 Trinity Õismets Virtsu kool 7 emakeel III Heli Riive  
                 
                 
  4. klassi kirjanduse võistkondlik olümpiaad              
75 Marie Linda Nerman ULA     Aire Oruste ja Ülle Sass  
76 Elisabeth Elandra Kuningas            
77 Ada Lovise Silmpärg            
                 
  6. klasside vene keele päev              
78 Elis Kesküla HPK     I    
79 Karolin Tiik Ridala          
80 Kerstin Põldmaa HLA          
81 Sandra Pahk ULA          
                 
  Üleriigiline keskkonnaalaste uurimistööde konkurss 2017              
82 Piia Tomingas LÜG         vabariiklik 2. koht
                 
  Õpilaste teadustööde riiklik konkurss 2017              
83 Piia Tomingas LÜG       Imbi Raudkivi, Mall Vainola ja Ilona Lepik lõppvoorus vabariiklik eripreemia
                 
  Ajaloo- alaste uurimistööde riiklik konkurss              
84 Kertu Kiivit LÜG       Imbi Raudkivi ja Mare Urbas eripreemia
                 
  KÄNGURU              
85 Pärtel  Ruut HLA 6       vabariiklik 9. koht
                 
  PRANGLIMINE              
86 Samuel Kastepõld Metsküla 6       vabariiklik 9. koht
                 
  NUPUTA              
87 Silver Nikkel Metsküla         vabariiklik 5. koht
88 Samuel Kastepõld            
89 Eva- Maria Kastepõld            
90 Laura Ulm            
                 
  ÕPIOSKUSED              
91 Hugo Noormets Metsküla         vabariiklik III koht 2016 oktoober 
92 Eva- Maria Kastepõld            
93 Samuel  Kastepõld            
94 Silver Nikkel            
95 Joosep  Michels            
                 
96 Laura Ulm Metsküla        
97 Alvar Nikkel            
98 Eva- Maria Kastepõld            
99 Johannes Lepp            
100 Mark- Ra  Vilbiks            
                 
  MÄLUMÄNG- individuaalne              
101 Anni Kallas HPK pk   I    
102 Arlethe Annus HPK pk   II- III    
103 Mart- Jürgen Kukermaa HPK pk   II- III    
104 Kaarel Koit LÜG G   I    
105 Piia Tomingas LÜG G   II    
106 Margus MorŠevitski Lihula G   III    
                 
  MÄLUMÄNG- võistkondlik              
107 Mikk Naar Oru pk   I    
108 Mario Konks            
109 Lorette Martin            
110 Märten- Matthias Rääli            
111 Kadri Laur Noarootsi G G   I    
112 Kaisa- Marie Sipelgas            
113 Kai Markus            
114 Helena Vikat            
                 
  ENNO OMALOOMING              
115 Morten  Pirk Risti Pk 3   I    
116 Markus Kevin  Ojamäe Haapsalu Põhikool 6   I    
117 Reena Roos Oru Kool 9   I    
118 Liisa Raavel Lihula Gümnaasium 10   I    
                 
  Vabariiklikud  kutsevõistlused           Juhandaja  
119 Keidy Kadak HKHK   rahvusvaheline teenindusvõistlus Pariisis , III koht Euroopa arvestus   Kersti Õim  
          Noor Meister 2017 II koht restoraniteeninduse kutsevõistlustel      
120 Märt Moorbach     plaatijate vaba-riiklik võistlus, I koht   Harri Sinimeri  
121 Marjanne Teesalu     Noor Meister 2017 III koht majutusteeninduse kutsevõistlustel   Ivika Rausepp  
122 Andres Maar     Noor Meister 2017 III koht mööblitislerite kutsevõistlustel   Aare Mehiste  
                 
  Vabariiklikud koolispordi liidu meistrivõistlused             Juhendaja
123 Ketlin Lillepuu HPK pk laskmine võistkondlik I koht   Aile ja Mati Seppi
124 Anni Kallas            
125 Kert Kallas            
126 Karl- Armin Võsur            
                 
127 Anete Loorits Taebla G G laskmine võistkondlik III koht   Aile ja Mati Seppi
128 Elari Tahvinov            
129 Jander  Korpe            
130 Villem Rehkalt            
                 
131 Anne- Mai Melles Noarootsi Kool pk võrkpall võistkondlik V koht   Silver Schönberg
132 Heleri Melles            
133 Sandra Piir            
134 Eli Mitman            
135 Linda Malmet            
136 Carolin Uusmaa            
137 Kretlin Tuul            
                 
138 Hanna- Liisa Salf HPK pk 600 m jooks   I koht Kaja Ladva
139 Eliis- Maria Koit HPK   kaugushüpe   II koht Kaja Ladva
140 Sebastian Juhan Liiva HPK   kaugushüpe   III koht Kaja Ladva
141 Anna- Maria Vjazemski HPK   kõrgushüpe   I koht Kaja Ladva
          100 m jooks   I koht Kaja Ladva
142 Reneli Saumets HPK   800 m jooks   I koht Kaja Ladva
143 Kevin Sakson HPK   kuulitõuge   II koht Kaja Ladva
144 Rauno Tapner HPK   kõrgushüpe   II koht Kaja Ladva
145 Siim Suitsberg HPK   100 m jooks   III koht Kaja Ladva
                 
  Vabariiklik õpilasfirmade võistlus              
146 Anette Nodapera õpilasfirma Meraky       finalist Angela Leppik
147 Elis Aksli            
148 Jarita Maaria Rintamäki